Inne programy

Projekt historyczno-obywatelski "Naprzód i nie zapomnieć"

Prawa człowieka

Maraton Pisania Listów

W grudniu 2023 r. uczniowie najstarszych klas naszej szkoły włączyli się w akcję Maraton Pisania Listów Amnesty International. Obrona praw człowieka to ważny problem współczesnego świata. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z wydarzenia.

"Młodzi głosują"

10 października 2023 r. w naszej szkole wzięliśmy udział w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej "Młodzi głosują". Tego dnia zorganizowaliśmy dla uczniów klas 6-8 symulację wyborów parlamentarnych. Prawa wyborcze to prawa człowieka!

Plakat "Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka" wykonany przez Annę Grądziel, uczennicę klasy 8g (2022/2023)

Plakat "Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka", wykonany przez Julię Dziedzic, uczennicę klasy 8a (2023/2024).