Inne programy

Cyber Academy

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego Trend Micro Cyber Academy. Jest to program, który ma na celu nauczyć dzieci bezpiecznego korzystania z Internetu.

Zdajemy sobie sprawę, że już nawet najmłodsi uczniowie codziennie obecni są w Internecie. W ramach Cyber Academy, przeprowadzimy dedykowane lekcje, w trakcie których omówimy z dziećmi zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Wszystkie materiały, z których będziemy korzystać w trakcie zajęć, znajdują na stronie internetowej Cyber Academy. Program realizowany jest w klasach 1-4. Wierzymy, że udział w programie pozwoli dzieciom na zrozumienie zagrożeń, z którymi mogą spotkać się w sieci i nauczy je, jak skutecznie ich unikać.