Zwycięzca Mistrzostw Klubu Chojrak w judo

Miłosz Grabski 2d w sobotę wziął udział w Mistrzostwach Klubu Chojrak w judo. Były to jego pierwsze mistrzostwa. Stoczył trzy walki, wygrał jedną z nich. Zajął trzecie miejsce, dostał medal dyplom i nagrodę. Był szczęśliwy, ponieważ trener bardzo go chwalił za postawę i wolę walki tym bardziej, że były to jego pierwsze zawody. Gratulujemy!

Finał dzielnicowego konkursu języka angielskiego "We know it – mini"

Przedstawiamy wyniki finału dzielnicowego konkursu z języka angielskiego „We know it – mini”:
Maciej Kowalski (3e) - III miejsce
Franciszek Chmielewski (3e) - dyplom za udział
Mieszko Barott (3a) - dyplom za udział

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Darek Szil z klasy III E zajął 7. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Wordchampion 2016. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Zuzanna Ślusarska laureatką Stołecznego Konkursu "Zielona Stolica"

Zuzanna Ślusarska z klasy 2d została laureatką Stołecznego Konkursu "Zielona Stolica". Wyróżnienia w etapie dzielnicowym konkursu z rąk Koordynatora Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej Elżbiety Fundowicz otrzymały również Maria Kozikowska (2d), Alicja Janaszek (1a) oraz Anna Dybysławska (Ob). Uroczystość rozdania nagród uświetnili Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany: pan Artur Wołczacki i pan Grzegorz Pietruczuk oraz bielański radny pan Ryszard Zakrzewski. GRATULUJEMY!!!

O wydarzeniu przeczytaj także w zakładce Warszawa Stolicą Czystości.

Przeczytajcie informację w serwisie Urzędu Dzielnicy Bielany.

I miejsce Maryli Jakubowskiej w konkursie "Ilustrowany wiersz dla Babci i Dziadka"

Maryla Jakubowska z klasy 1c zajęła I miejsce w konkursie "Ilustrowany wiersz dla Babci i Dziadka", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 273 im. dra A. Landy w Warszawie.

Wśród uczniów klas starszych II miejsce zajęła Anna Cichoń z klasy 4e, zaś wyróżnienie zdobyła Justyna Wardecka (4e).

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

Rozstrzygnięcie grudniowych konkursów

W grudniu podczas uroczystego apelu rozstały rozstrzygnięte szkolne konkursy: „Poeci bawią dzieci”, „Jesień" oraz „Dynia- królowa jesieni”. Duża liczba uczniów brała w nich udział, dlatego też sznur nagrodzonych, wyróżnionych nie miał końca. Gratulujemy wygranym! Zachęcamy do brania udział w następnych edycjach.

Zobacz galerię zdjęć.

Informacje na temat osiągnięć w konkursach uczniów z klas I-III w ubiegłych latach są dostępne w zakładce Archiwum.