Rok szkolny 2017/2018

Uczniowie uczęszczający do świetlicy w roku szkolnym 2017/2018 z pewnością nie mogły się nudzić.

Przez cały rok odbywały się przedstawienia teatralne: "Pchła Szachrajka" (galeria), "Leśne S.O.S." (galeria), "Polskie dróżki", "Budzik Świętego Mikołaja" (galeria) i "Szachrajskie powroty" (galeria).

Odbył się Świetlicowy Przegląd Talentów (galeria) oraz Świetlicowy Przegląd Pieśni Patriotycznej (galeria, animacja).

Umiejętności sportowe uczniowie mogli zaprezentować podczas Świetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego (galeria).

Nie zabrakło dobrej zabawy w czasie dyskoteki noworocznej (galeria), dyskoteki walentynkowej (galeria), balu z okazji Dnia Dziecka (galeria) oraz hawajskiej zabawy na powitanie lata (galeria).

Podczas zajęć otwartych "Agresji mówimy NIE" dzieci miały okazję wspólnie zastanowić się nad przyczynami agresji i sposobami radzenia sobie z nią (galeria). Zajęcia kulinarne "Pomidorowe i ogórkowe fantazje", zorganizowane w ramach Tygodnia Zdrowego Żywienia, były okazją do rozmowy na temat racjonalnego wykorzystywania żywności (galeria).

Odbyły się warsztaty szydełkowania z wykorzystaniem skawków niepotrzebnych tkanin (galeria), zajęcia plastyczne "Tworzymy choinki", podczas których dzieci nauczyły się wykorzystywać recyklingowe tubki do sporządzania ciekawych modeli choinek (galeria), zajęcia plastyczne z przygotowywania ozdób wielkanocnych (galeria).

Swoje talenty plastyczne dzieci rozwijały podczas codziennych zajęć. Powstało mnóstwo ciekawych prac, które można obejrzeć w galerii.

W roku szkolnym 2016/2017 w świetlicy działo się wiele ciekawych rzeczy.

Dzieci miały możliwość obejrzenia czterech spektaklów teatralnych: "Zdrowo i wesoło" (galeria), "Baj i Bajkoludki" (galeria), "Czarodziejski koncert życzeń" (galeria) oraz "Jajko czy kura" (galeria).

W ramach Tygodnia Zdrowego Żywienia odbyły się zajęcia pt. "Polski owoce - smaki i aromaty lata", poświęcone sposobom przechowywania owoców i przygotowywaniu z nich smacznych i zdrowych deserów (galeria).

W grudniu odbyło się spotkanie z Mikołajem (galeria), zaś w kwietniu - impreza plenerowa "Jak Wiosna Lato witała" (galeria).

Z okazji Dnia Wiosny odbył się Świetlicowy Przegląd Piosenki "Ja śpiewam, tańczę i recytuję" (galeria).

Dzieci wzięły udział w XII edycji Dzielnicowego Konkursu Artystycznego "Świetliczek" pt. "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki" w Szkole Podstawowej nr 289 im. H. Sienkiewicza zdobywając nagrody za prace plastyczne i wyróżnienie za przedstawienie o ptakach (galeria, Youtube).

Dziewczynki z grupy 0a wzięły udział także w Bielańskim Przeglądzie Piosenki "Rozśpiewane świetlice" w Szkole Podstawowej nr 80 im. M. Kownackiej (galeria).

Została rozegrana kolejna edycja Świetlicowej Ligi Mistrzów (galeria).

Rok szkolny zakończyliśmy zabawą przy muzyce disco (galeria).

Rok szkolny 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 odbyła się kolejna edycja świetlicowego konkursu "Mam talent".

Magda i Kinga Malec wzięły udział w IX Bielańskim Przeglądzie Piosenki "Rozśpiewane świetlice" w Szkole Podstawowej nr 80 im. M. Kownackiej, którego tematem były piosenki filmowe (galeria).

Odbył się także szkolny turniej Mini Euro 2016 (galeria).

Rok szkolny 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 w świetlicy odbył się doroczny konkurs "Mam talent".

Z okazji Dnia Dziecka odbył się "Bal w ogrodzie" (galeria), czyli gry, zawody i konkursy z nagrodami, zorganizowane na szkolnym boisku.

Została rozegrana również Świetlicowa Liga Mistrzów (galeria).

Rok szkolny 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 odbyła się kolejna edycja świetlicowego konkursu "Mam talent", w którym zwyciężyła Maja Kozioł z klasy 2a, która zaśpiewała piosenkę pt. „Jesień” (galeria).

We wrześniu odbyły się także świetlicowe zajęcia otwarte dla kierowników i wychowawców świetlic szkół bielańskich, których temat brzmiał: "Poznaj swoje emocje".

Został rozegrany także Turniej Piłki Nożnej "Mini Mistrzostwa Świata 2014" (galeria).