Szkółka piłkarska

Rok szkolny 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie szkółki piłkarskiej wzięli udział w rozgrywkach "Varsovia całej Warszawy" (galeria), Varsovia Dreams (galeria 1, galeria 2), "From schools to women's league" (galeria, artykuł), "Talentiada Varsika" (galeria) i Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (galeria) oraz wielu innych (galeria).

Rozegrali mecze sparngowe z drużynami Hutnika Varsovia, Legia Soccer Schools, UKS Irzyk, KS Grom Warszawa, BKS Warszawa, Playmaker Academy, Polonii Warszawa (galeria).

Tomasz Witon (4c) reprezentował Legię Warszawa w Międzynarodowym Turnieju "Legia Cup 2016", a Krzysztof Narożnik i Piotr Sobociński brali udział w treningu pokazowym na Stadionie Narodowym.

Uczniowie kibicowali także drużynie Legii Warszawa w meczu Ekstraklasy w ramach akcji "Kibicuj z klasą". Jakub Wolski (6a) obserwował trening drużyny Realu Madryt przed meczem z Legią Warszawa w Lidze Mistrzów (galeria).

W kolejnej edycji Świetlicowej Ligi Mistrzów zwyciężyła drużyna Legii Warszawa, która w finale pokonała drużynę Paris Saint-Germain 2:1 (galeria).

Zobacz filmik "Varsovia Bielany kontra Varsovia Muranów" prezentujący treningu młodych piłkarzy Varsovia Bielany (galeria).

Rok szkolny 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 nasi młodzi piłkarze wzięli udział w wielu turniejach, w tym rozgrywkach "Varsovia całej Warszawy" (galeria) oraz Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku (galeria).

Jakub Witon (3c) wystapił w reprezentacji Varsovii w finałach wojewódzkich (I miejsce) oraz województwa mazowieckiego w Mistrzostwach Polski Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Zagrał także w młodzieżowej reprezentacji Legii Warszawa w Międzynarodowym Turnieju Sokolika w Starym Sączu. Tomasz Witon, Jakub Wolski (5a) i Mateusz Gumiela (6a) uczestniczyli z reprezentacjami Varsovii U-10 i U-12 w Międzynarodowym Turnieju "BFA Cup 2016" w Wilnie (galeria). Jakub Wolski z klasy 5a został bohaterem reportażu, który ukazał się na stronie internetowej Bundesligi (www.bundesliga.com).

W szkolnym turnieju Mini Euro 2016 zwyciężyła drużyna Polski. Najlepszym bramkarzem turnieju został Iwo Ciszek (Niemcy) z klasy 3d, najlepszym zawodnikiem - Tomasz Witon (Polska) z klasy 3c, a najlepszą zawodniczką - Marika Sadowska (Polska) z klasy 2b (galeria).

Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć na żywo piłkarzy Legii Warszawa w czasie wycieczek na mecze (galeria).

W czasie wakacji nasi zawodnicy uczestniczyli w obozie rekreacyjno-sportowym w Hiszpanii (galeria).

Największe osiągnięcia:

●  III miejsce w eliminacjach powiatowych do finałów wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w kategoriach U-8 i U-12.
●  II miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP - rocznik 20014/2005 (galeria).
●  III miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Niepodległości (galeria).
●  II miejsce w Turnieju "Gramy dla Papieża" - rocznik 2007 (galeria).

Rok szkolny 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 Szkółka Piłkarska kontynuowała swoją działalność, umożliwiając naszym uczniom nie tylko trenowanie piłki nożnej, lecz także uczestniczenie w wielu turniejach i rozgrywkach, m.in. "Varsovia całej Warszawy".

Młodzi futboliści z naszej szkoły mieli okazję kibicować Legii Warszawa w meczach ligowych i pucharowych na trybunach stadionu Pepsi Arena.

Tomasz Witon (2c), Jakub Wolski (4a) i Mateusz Gumiela (5a) brali udział w konsultacjach i treningach w Legii Warszawa oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Została rozegrana Świetlicowa Liga Mistrzów, w której zwyciężył zespół Atletico Madryt w składzie: Jakub Zdziebłowski (1c), Maciej Matysek (2c), Artur Mański (2b), Iwo Ciszek (2d), Szymon Żurawski (0b), Cezary Buła (3b), Gabriela Grabowska (2d). Wyróżnienie za najlepszego zawodnika otrzymał Tomasz Witon z klasy 2c. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Jakuba Zdziebłowskiego (galeria).

Zobacz pełną galerię zdjęć z działalności Szkółki Piłkarskiej w roku szkolnym 2014/2015.

Największe osiągnięcia:

●  I miejsce w eliminacjach gminnych oraz III miejsce na szczeblu powiatowym w V edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.
●  IV miejsce w turnieju "Targówek Cup" o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek.
●  IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej "Varsovia Cup 2014" o Puchar Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Śródmieście.
●  V miejsce chłopców z klas pierwszych w Mikołajkowym Turnieju "Gramy dla Papieża", zorganizowanym przez PAKS Ostaniec Ursynów.

Rok szkolny 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 nasi młodzi piłkarze uczestniczyli w turniejach, treningach i meczach pokazowych, na których mieli okazję poznać znanych piłkarzy i działaczy piłkarskich (galeria). Wielki sukces odniósł Mateusz Gumiela z klasy 4a, który wraz z reprezentacją powiatu zajął I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Szymon Martyniak (5c) i Jakub Płocha (6a) byli gośćmi finału Ligi Mistrzów w Lizbonie (galeria).

Na przełomie maja i czerwca został rozegrany Turniej Piłki Nożnej "Mini Mistrzostwa Świata 2014". Zwyciężyła w nim drużyna Francji w składzie: Antoni Kostkiewicz (3c), Jakub Narożnik (1b), Iwo Ciszek (1d), Jakub Paluch (3c), Jakub Wolski (3a), Szymon Walewski (2a), Maksymilian Wojtyra (3c) i Amelia Perkowska (1e) (galeria).

Największe sukcesy:

●   II miejsce szkolnej drużyny chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany.
●   III miejsce szkolnej drużyny piłkarskiej w turnieju o Puchar Dzielnicy Żoliborz na stadionie Marymontu (galeria).
●   I miejsce Mateusza Gumieli (4a) wraz z reprezentacją powiatu w Finale Wojewódzkim XIV edycji Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" (galeria).