Stołówka szkolna od 2023

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło, że Dyrektor Szkoły i Rada Rodziców zdecydowały się na naszą ofertę żywienia dzieci w Szkole Podstawowej  nr  209 im. Hanki Ordonówny w Warszawie.

Mamy nadzieję, że nasza praca spełni Państwa oczekiwania.

Od 2 stycznia 2023 r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest już możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie zestawów śniadanie/obiad/podwieczorek dla klas 0 jest możliwe do godziny 8.00, zamówienie i anulowanie obiadów dla klas 1-8 jest możliwe do godziny 9.00 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić?

• W telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • Następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką.
  • Kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”.
  • Pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta aplikacji przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Uwaga, ważne:

Każdy zarejestrowany użytkownik (dziecko lub pracownik szkoły) otrzyma od naszego personelu zakodowany indywidualny chip obiadowy.

Z Państwa salda w aplikacji zostanie pobrana w związku z tym jednorazowa opłata w wysokości 5 zł, prosimy uwzględnić to przy pierwszej wpłacie środków.

Pytania odnośnie do jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do firmy LINIA, również poprzez zakładkę „Pomoc” lub mailowo na adres biuro@liniapromocja.pl

Więcej o nas, o naszej filozofii pracy i żywienia dzieci możecie przeczytać Państwo na naszej stronie:

www.liniapromocja.pl

OPŁATY:

ZUPA: 4,50 ZŁ

DRUGIE DANIE + KOMPOT: 12,40 ZŁ

ZUPA+ II DANIE + KOMPOT: 12,50 ZŁ

ZESTAW DZIENNY (ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY): 17,00 ZŁ.

Jolanta i Robert Chłopeccy
LINIA Promocja Zdrowego Stylu Życia