Aktualna oferta konkursów dla uczniów klas 0-III

Konkurs plastyczny "Bądź EKO na Bielanach"
(klasy 1-8)

Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy i Zarząd Dzielnicy Bielany zapraszają uczniów szkół bielańskich w wieku 6-16 lat do wzięcia udziału w XI edycji dzielnicowego konkursu plastycznego „Bądź EKO na Bielanach”.

Zadaniem konkursu jest w tym roku stworzenie pracy plastycznej ilustrującej hasło: „Moje drzewo na Bielanach”. Może będzie to ulubione drzewo, które rośnie tuż za oknem lub ciekawy okaz mijany w drodze do szkoły.

Prace konkursowe w formacie A2 lub A3 należy dostarczyć do 15 maja 2024 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 26 maja 2024 r. Prace należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska UD Bielany ul. S. Żeromskiego 29, pok. 293, tel. 22 325 43 78 w godz. 8:00 – 16:00.

Jak co roku jest o co walczyć! Nagrodą dla laureatów będzie pobyt na „Wakacjach z pasją” w Zakopanem w dniach 30 czerwca - 13 lipca 2024 r.

Regulamin (pdf)
Formularz zgłoszeniowy (pdf)

Ponadto UD Bielany zaprasza do obejrzenia okolicznościowej wystawy plenerowej, która podsumowuje 10. edycję konkursu „Bądź EKO na Bielanach”. Ekspozycja zlokalizowana jest vis-a-vis bielańskiego ratusza, na ogrodzeniu Zespołu Szkół nr 35 przy ul. S. Żeromskiego. Będzie dostępna do 10 maja br.

Prosimy, aby uczniowie, którzy reprezentując naszą szkołę, dostarczą swoją pracę na konkurs, poinformowali o tym fakcie p. Władysławę Dąbrowską.