radarodzicow209@gmail.com

Regulamin Rady Rodziców (pdf)

SKŁADKI

Składki na Radę Rodziców można wpłacać na konto bankowe:
69 1020 1026 0000 1402 0015 1977
PKO BP SA Oddział 20 w Warszawie
ul. Zabłocińska 10

W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Wpłaty można wnosić co miesiąc lub za dowolny okres (rok, półrocze).

Wypełnij deklarację składki online.

Dane do opłat za świetlicę:
PKO BP SA Oddział 20 w Warszawie, ul. Zabłocińska 10
Tytułem: Wpłata na potrzeby świetlicy (imię i nazwisko dziecka, klasa).

Szanowni Rodzice,
zebrane przez nas pieniądze przeznaczamy na:
•   nagrody dla uczniów;
Szkoła organizuje wiele ciekawych konkursów, a my finansujemy nagrody, które dostają nasze dzieci. Są to także nagrody za dobre wyniki w nauce, czyli tzw. „czerwone paski”.
•   dofinansowanie wycieczek dla uczniów w trudnej sytuacji finansowej;
Od lat staramy się, aby dzieci w trudniejszej sytuacji finansowej mogły korzystać z wycieczek oraz wyjść klasowych razem ze swoimi kolegami.
•   dofinansowanie imprez szkolnych;
Szkolne bale i dyskoteki to świetne okazje, by na chwilę oderwać się od nauki, pobawić się i zintegrować między klasami. Dzieciaki je uwielbiają. Na piknikach spotykamy się wspólnie; dzieci, rodzice, nauczyciele oraz sympatycy i przyjaciele szkoły.
•   środki dydaktyczne i dodatkowe wyposażenie szkoły;
W miarę naszych możliwości przekazujemy środki na ponad standardowe wyposażenie, np. tablice multimedialne, projektory, sprzęt do pracowni przedmiotowy. Finansujemy też: egzaminy próbne, testy trzecio- i ósmoklasistów, pamiątkowe tabla, fotoksiążki dla uczniów kończących naukę, pamiątki na zakończenie „zerówki”.

Wpłaty na Radę Rodziców zawsze wracają do naszych dzieci.