COVID-19 ‒ bezpieczeństwo w szkole

Organizacja pobytu uczniów w szkole w czasie podwyższonego reżimu sanitarnego (pdf)

Procedury organizacji pracy, nauki i opieki w szkole (pdf)

Wytyczne MEiN MZ i GIS (pdf)

Szczepienia uczniów

Przeczytaj informację na stronie internetowej Urzędu m. st. Warszawy.

Organizacja szczepień - informacja dla dyrektorów szkół i placówek - materiały infomacyjne (pdf)

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej (pdf)

Deklaracja woli skorzystania ze szczepienia (pdf)

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (pdf)

Film edukacyjny o COVID-19

Żyjemy w czasach pandemii COVID-19. To moment olbrzymich wyzwań, przed którymi wszyscy stanęliśmy. Fundacja Adamed od ponad sześciu lat działa na rzecz naukowego rozwoju polskiej młodzieży. W obecnej, trudnej sytuacji nie wstrzymaliśmy naszych działań edukacyjnych. Szybko i pewnie reagujemy na zmiany zachodzące w otoczeniu. Dlatego też, aby pomóc polskim uczniom zrozumieć obecną sytuację oraz przybliżyć im zasady zachowania, mające zapobiec rozprzestrzenianiu SARS-CoV-2, przygotowaliśmy specjalny film edukacyjny. Materiał powstał przy współpracy ekspertów w dziedzinie epidemiologii i chorób zakaźnych, m.in. dr hab. n. med. Krzysztofa Tomasiewicza, kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Film powstał pod honorowym patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.